אודות

 

נימבוס איי.פי (ישראל) בע"מ נוסדה בשנת 2010 כחברה הראשונה בישראל ומהחלוצות בעולם בפיתוח שירותי טלפוניה בענן, נימבוס מספקת פתרונות חדשניים ומקיפים המאפשרים לעסקים לעמוד בחזית ענף הטלקום ולנצל את היתרונות הטכנולוגיים לצרכים העסקיים המשתנים. החל משנת 2010 נימבוס מספקת שירותי טלפוניה מתקדמים מבוססי ענן לאלפי משתמשים וארגונים בארץ ובעולם, ומהווה עבורם לפתרון התקשורת העסקית המוביל, תוך שמבצעת אינטגרציה בין מערכת הטלפוניה למערכות מידע חיצוניות, כחלק ממערך ה- IT של ארגונים עסקיים.

מרכז הפיתוח
במרכז הפיתוח בשרון מהנדסי הפיתוח שוקדים כל העת לייעל ולהתאים את המערכות לצרכי השוק, מפתחים מודולים חדשים ושומרים על הרלוונטיות של המערכות כל העת, מהנדסינו בעלי נסיון עשיר בחברות תקשורת גדולות בהקמת מיזמי תקשורת מגוונים למדינות, צבאות וגופים מסחריים.

ענן הטלפוניה של נימבוס
ענן הטלפוניה של נימבוס הינו הראשון והיחידי בישראל שכולל שבעה מרכזי Data Centers נפרדים הממוקמים בישראל, אירופה וארה"ב, המאפשר לנו לספק שירותי טלפוניה גלובליים באיכות הגבוהה ביותר ובשילוב של מנגנוני אבטחה המתקדמים בעולם

על הטכנולוגיה
נימבוס היא החברה היחידה בישראל שמפתחת את הטכנולוגיה בעצמה, ולא משווקת מערכות של גורמי צד ג', דבר המקנה לחברה יתרונות טכנולוגיים ועסקיים רבים.

 

 

 

 

 

מכשירים

חדרי ועידה

 

ממשק הקלטות

מסלולים

 

 

בחירת מרכזייה

תכונות מערכת

שיחות בינלאומיות

אבטחה והצפנה